• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний, перший сорт особливої чистоти)

Торги не відбулися

3 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19.80 UAH
Номер: fd41e5fe62404a159897f1942c204f9c
Внутрішній номер закупівлі: 25884370
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-15-007767-a   
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Контактна особа: Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.07.2025 15:01 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2025 15:01 - 23.07.2025 01:00
Аукціон: з 24.07.2025 12:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 960.00 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (азот газоподібний , перший сорт особливої чистоти)