-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-007518-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
5372576350044b59a0ae901ed63f430c
Внутрішній номер закупівлі:
25883955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-15-007518-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Димитрій ЯВТУШЕНКО +380567565629 d.yavtushenko29@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2025 14:52 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2025 14:52 - 23.07.2025 00:00
Аукціон:
23.07.2025 13:29 - 23.07.2025 13:52
Період кваліфікації:
23.07.2025 13:52 - 29.07.2025 16:35
Період завантаження договору:
04.08.2025 00:00 - 14.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Супутниковий модем