-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-006499-a
Завершена
534 189.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 670.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 670.95 UAH
Номер:
52e8a1bb29b14b08914c3aa155909cd8
Внутрішній номер закупівлі:
25871551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-006499-a
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Моцак +380445299479 avto_baza1010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
534 189.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2025 14:17 - 23.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2025 14:17 - 26.07.2025 00:00
Аукціон:
з 28.07.2025 11:17
Період кваліфікації:
26.07.2025 00:00 - 30.07.2025 15:25
Період завантаження договору:
05.08.2025 00:00 - 15.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴534 189.93 Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»