-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сатенгіпс (старт),сатенгіпс (фініш),розчинник
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-003055-a
Завершена
2 725.00
UAH без ПДВ
Номер:
9605a01378094e48af60363edb8d6bfd
Внутрішній номер закупівлі:
25868138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-003055-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установленим замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за UA-2025-06-10-007313-a
Очікувана вартість:
2 725.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ізогіпс 30Kr.Rigips
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, с. Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Сатен 25кг AYGIPS ULTRA WHITE
Кількість
3 штука
Період постачання
14.07.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Розчиник 4л ЕРА
Кількість
2 штука
Період постачання
14.07.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Михайлов Станіслав Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3781702113
-
Контактна особа:
Михайлов Станіслав Вікторович 380984393739 ekobud.talne@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Ціна пропозиції
2 725.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2025 11:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c7f493017a84666b0b24ae461beff15
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-14-003055-a-b1
Постачальник:
Михайлов Станіслав Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3781702113
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Номер договору:
79
Сума договору:
2 725.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ізогіпс 30Kr.Rigips: 295.00000 UAH без ПДВ
Сатен 25кг AYGIPS ULTRA WHITE : 350.00000 UAH без ПДВ
Розчиник 4л ЕРА: 395.00000 UAH без ПДВ
Сатен 25кг AYGIPS ULTRA WHITE : 350.00000 UAH без ПДВ
Розчиник 4л ЕРА: 395.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
14.07.2025 09:00
Статус:
Виконаний