-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 15 робочих місць (15 з підсистемою «Підрядник»), дозвіл на ліцензійне користування ПК АВК-5)
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-001763-a
Завершена
25 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4266f23ab1a9401e8619dab404e71ae5
Внутрішній номер закупівлі:
25866804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-001763-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій Драган +380332780506 drahan.vp@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Ідентифікатор закупівлі, яку відмінено: UA-2025-05-12-008776-a
Очікувана вартість:
25 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
72260000-5 Послуги пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 15 робочих місць (15 з підсистемою «Підрядник»), дозвіл на ліцензійне користування ПК АВК-5)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.04.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ССБ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30610815
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
25 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2025 10:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
03a1c5e927524e4d83f6cce389f97728
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-14-001763-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ССБ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30610815
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
19/25-416
Сума договору:
25 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.07.2025 00:00 - 15.04.2026 00:00
Дата підписання:
14.07.2025 10:19
Статус:
Виконаний