-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
мішки поліетиленові для сміття з написом «КП МКП Гатне» та QR-кодом
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-000378-a
Завершена
200 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
9d6c87fad8ab4ed7b4e2d0a196b791f7
Внутрішній номер закупівлі:
25865353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-000378-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Гатне, 08160, Київська обл., Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Колочавин Роман Михайлович 380677380810 roman.okna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2025 08:58 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2025 08:58 - 22.07.2025 10:00
Аукціон:
23.07.2025 14:30 - 23.07.2025 14:53
Період кваліфікації:
23.07.2025 14:53 - 28.07.2025 11:48
Період завантаження договору:
03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 мішки поліетиленові для сміття з написом «КП МКП Гатне» та QR-кодом