-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-005414-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
5abfc1c6c90d40b281507b222f07aa87
Внутрішній номер закупівлі:
25858008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-11-005414-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408355
-
Адреса:
08302, Україна, Київська область, м. Бориспіль(з), вул. Київський Шлях, 35
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Пригода +380459568378 borosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2025 12:44 - 18.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2025 12:44 - 21.07.2025 08:00
Аукціон:
з 22.07.2025 11:08
Період кваліфікації:
21.07.2025 08:00 - 22.07.2025 10:16
Період завантаження договору:
28.07.2025 00:00 - 07.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання