-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2025-07-11-001229-a
Торги не відбулися
231 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 155.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 155.00 UAH
Номер:
8607a74e34bb422897260a28aae18545
Внутрішній номер закупівлі:
25853862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-11-001229-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2025 10:01 - 16.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2025 10:01 - 19.07.2025 00:00
Аукціон:
з 21.07.2025 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 000.00 Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)