-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Безпілотні літальні апарати
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-007787-a
Торги відмінено
7 180 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 900.00 UAH
Номер:
81e4dc9833cd43e896546a89c0c2302d
Внутрішній номер закупівлі:
25848317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-007787-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шимченко Віта Олександрівна 380979543739 tender.bc@bc-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 180 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 14:50 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 14:50 - 18.07.2025 00:00
Аукціон:
з 18.07.2025 15:59
Період кваліфікації:
з 18.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d29bc610fe5940eaa6d628f6f66bf903
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі, а саме: відкриті торги з особливостями за предметом «Безпілотні літальні апарати, відповідно коду ДК 021:2015:34710000-7: Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном», оголошеної 10 липня 2025 року (надалі – Закупівля), на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (зі змінами) (надалі - Особливості) та Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон).
2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо вище зазначеної Закупівлі.
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2025-07-10-007787-a
Під час розгляду першого питання порядку денного:
Закупівля оголошена 10 липня 2025 року відповідно до службової записки про закупівлю товару відповідно до Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на 2025 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2024 року № 6687-66-VIII (зі змінами). У зв’язку з виявленою технічною помилкою в кількості безпілотних літальних апаратів і не можливості виправити її на етапі кваліфікації учасників прийнято рішення скасувати дану закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами) у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Під час розгляду другого питання порядку денного:
У разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
ВИРІШИЛА:
1. Відмінити закупівлю «Безпілотні літальні апарати, відповідно коду ДК 021:2015:34710000-7: Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном», оголошеної 10 липня 2025 року на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
2. Повідомлення про відміну закупівлі оприлюднити в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня ухвалення цього рішення відповідно пункту 50 Особливостей та відмінити закупівлю у зв’язку неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
28.07.2025 11:31 - 08.08.2025 00:00
Дата опублікування:
28.07.2025 11:31
Дата виконання:
08.08.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴7 180 000.00 Безпілотні літальні апарати