-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-007600-a
Торги не відбулися
64 909.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Номер:
18dc7dde5bc647c39c6eaf49ac31a38f
Внутрішній номер закупівлі:
25848051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-007600-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Едуард Неділько +380577393276 eduard@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
64 909.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 14:41 - 22.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 14:41 - 25.07.2025 09:00
Аукціон:
з 28.07.2025 13:06
Період кваліфікації:
25.07.2025 09:00 - 31.07.2025 16:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 909.00 Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)