• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові двері з монтажем

Торги не відбулися

32 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 321.00 UAH
Номер: b382d4d434974e08bb95f0f773f4501c
Внутрішній номер закупівлі: 25837305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-09-008932-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Контактна особа: Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.07.2025 15:26 - 14.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2025 15:26 - 17.07.2025 00:00
Аукціон: з 17.07.2025 11:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 100.00 Металопластикові двері з монтажем