-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вальниці
Тендер Prozorro UA-2025-07-09-007909-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації
Завершена
8 640.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 44.00 UAH
Номер:
6fc3957862674dc5abbf5d611bc42f2d
Внутрішній номер закупівлі:
25836135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-09-007909-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2025 14:50 - 14.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2025 14:50 - 17.07.2025 11:00
Аукціон:
з 18.07.2025 13:50
Період кваліфікації:
17.07.2025 11:00 - 23.07.2025 09:53
Період завантаження договору:
29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 640.00 Вальниці