-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення Птицької гімназії Тараканівської сільської ради в селі Птича, вулиця Шкільна , 4
Тендер Prozorro UA-2025-07-09-004819-a
Завершена
856 665.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 283.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 283.33 UAH
Номер:
f831a8fd4a8c4c7e8291f9b0cf8be283
Внутрішній номер закупівлі:
25833237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-09-004819-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
856 665.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2025 12:09 - 14.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2025 12:09 - 17.07.2025 00:00
Аукціон:
з 17.07.2025 12:24
Період кваліфікації:
17.07.2025 00:00 - 17.07.2025 12:23
Період завантаження договору:
23.07.2025 00:00 - 02.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴856 665.00 Поточний ремонт частини приміщення Птицької гімназії Тараканівської сільської ради в селі Птича, вулиця Шкільна , 4