-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
закупівля дизельного палива та бензину
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-005197-a
Торги не відбулися
1 199 423.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 997.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 997.12 UAH
Номер:
4eb69f8e69644e858226a07fbd75af2d
Внутрішній номер закупівлі:
25821235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-005197-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир КУЗЬМИНИХ +380969750656 vdn_voda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 199 423.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 13:05 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 13:05 - 16.07.2025 00:00
Аукціон:
з 16.07.2025 15:44
Період кваліфікації:
16.07.2025 00:00 - 19.09.2025 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 199 423.40 закупівлю дизельного палива та бензину