-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастила моторні, гідравлічні та змащувальна рідина
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-004228-a
Завершена
21 233.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 106.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 106.17 UAH
Номер:
5fb18e0703e747efbce7a01fa4c542c8
Внутрішній номер закупівлі:
25820300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-004228-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бернацький Віталій Борисович +380440000000 godz_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 233.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 12:22 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 12:22 - 16.07.2025 00:00
Аукціон:
з 16.07.2025 12:59
Період кваліфікації:
16.07.2025 00:00 - 22.07.2025 14:36
Період завантаження договору:
28.07.2025 00:00 - 07.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 233.64 Мастила моторні, гідравлічні та змащувальна рідина