-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт генераторів: Київська область (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-04-25-3061615) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-011041-a
Завершена
6 360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e5325e947634e9c84567cdc661146cd
Внутрішній номер закупівлі:
25815387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-011041-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Галина Михайлівна 380971216748 GALINA.EFIMENKO@PRIVATBANK.UA https://privatbank.ua/ru
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
6 360 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання ремонтних робіт та технічне обслуговування генераторів повітряного охолодження
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 08.06.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДАЛГАКИРАН КОМПРЕСОР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33399780
-
Контактна особа:
Лайкін Денис Ігорович 380677701626 denis.laykin@dalgakiran.ua http://www.dalgakiran.com.ua/
-
Адреса:
04212, Україна, Київська область, Київ, Левка Лук’яненка, будинок 9
Ціна пропозиції
6 360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2025 17:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d9c50056a37744c4b2712be9065873fe
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-07-011041-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ДАЛГАКИРАН КОМПРЕСОР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33399780
-
Адреса:
04212, Україна, Київська область, Київ, Левка Лук’яненка, будинок 9
Номер договору:
П-0154125
Сума договору:
6 360 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 300 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Виконання ремонтних робіт та технічне обслуговування генераторів повітряного охолодження: 6 360 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.07.2025 00:00 - 08.06.2027 00:00
Дата підписання:
04.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний