-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-009819-a
Завершена
360 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a575154af7c343e3b61fb4caeb730928
Внутрішній номер закупівлі:
25814246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-07-009819-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єсипенко Світлана Миколаївна 380442801128 SESYPENKO@VODOKANAL.KIEV.UA http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАХИСТ І МЕДІАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44282704
-
Контактна особа:
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАХИСТ І МЕДІАЦІЯ" 380504108767
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз будинок 18 офіс 11
Ціна пропозиції
360 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2025 16:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fad7448f356439298007c93279a8464
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-07-009819-a-b1
Постачальник:
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАХИСТ І МЕДІАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44282704
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз будинок 18 офіс 11
Номер договору:
№01-07
Сума договору:
360 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний