-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор PowerBank)
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-001368-c
Завершена
9 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f8124c6659b454dab49f5c4aa8d34e5
Внутрішній номер закупівлі:
2581171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-001368-c
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Віталійович Сунко +380444228075 sunko@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з Протоколами засідань Тендерного комітету № 340 від 10.07.2018 та № 399 від 14.08.2018 торги на закупівлю за процедурою «Відкриті торги» були двічі відмінені згідно з абз. 5 п. 1 ст. 31 Закону «Про публічні закупівлі» через те, що на участь у торгах подано менше двох тендерних пропозицій (звіти про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-06-22-000246-a від 09.07.2018 та UA-2018-07-26-000851-b від 10.08.2018).
Пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
9 900.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор PowerBank
Кількість
10 штуки
Період постачання
15.11.2018 - 14.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТПС СЕРВІС"
Оскарження: 26.10.2018 13:46 - 05.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39949720
-
Контактна особа:
КАЛІНІЧЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380442094103
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА будинок 8-А
Оскарження: 26.10.2018 13:46 - 05.11.2018 23:00
Ціна пропозиції
9 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2018 13:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cde35da6dde3414db09bf087f6417477
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-001368-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТПС СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39949720
-
Контактна особа:
КАЛІНІЧЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380442094103
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА будинок 8-А
Номер договору:
419
Сума договору:
9 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
15.11.2018 10:39
Статус:
Підписаний