-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво
Тендер Prozorro UA-2018-10-29-001487-c
Об’єм постачання - згідно з технічним завданням по закупівлі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво”, а саме: виконання будівельних робіт.
Торги відмінено
21 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3ce10ba3a2b24abcb37d07f2564255d0
Внутрішній номер закупівлі:
2579628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-29-001487-c
Замовник:
Управління капітального будівництва облдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Рущак +380956177994 ukb-oda@ukr.net http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі". Оскільки замовником було двічі відмінено тендер на закупівлю робіт по об’єкту “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво” код ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель, для проведення будівельних робіт, тендерним комітетом прийнято рішення у відповідності до статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" провести переговори з Товариством з обмеженою відповідальністю „Будівельна компанія Антрол” на предмет укладення договору про закупівлю робіт по об’єкту “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво” код ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель
Очікувана вартість:
21 000 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
90640, Україна, Закарпатська область, Рахівський район, село Кваси, будинок № 85
На карті
Інформація про скасування
Номер:
e9ec19ebc4f448c0ad503695aad2a9a5
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв’язку зі знайденими зауваженнями при моніторингу проведення закупівель управління захисту економіки з Закарпатській області, лист від 14.11.2018 р. № 5549/39/106/01-2018 р та відповідно до ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» відмінити торги, як такі, де неможливо усунути помилки.
Дата опублікування:
14.11.2018 17:14
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТРОЛ"
Оскарження: 29.10.2018 15:11 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40472806
-
Контактна особа:
Володимир Ілліч Петах 0997704062
-
Адреса:
89632, Україна, Закарпатська область, село Грибівці, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 39
Оскарження: 29.10.2018 15:11 - 24.11.2018 00:00
Ціна пропозиції
21 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2018 14:04
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
3de6fa8427f84812ae5fc712bc256cb0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-29-001487-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТРОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40472806
-
Контактна особа:
Володимир Ілліч Петах 0997704062
-
Адреса:
89632, Україна, Закарпатська область, село Грибівці, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 39
Сума договору:
21 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації