-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання системи відеоспостереження та системи охорони периметру з монтажем
Тендер Prozorro UA-2025-07-04-003544-a
Торги не відбулися
585 398.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 853.98 UAH
мін. крок: 1% або 5 853.98 UAH
Номер:
96dd671535ce4817808eaf4ce4172b88
Внутрішній номер закупівлі:
25795924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-04-003544-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
585 398.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2025 11:23 - 11.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2025 11:23 - 14.07.2025 10:00
Аукціон:
з 15.07.2025 11:46
Період кваліфікації:
14.07.2025 10:00 - 22.07.2025 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴585 398.00 Обладнання системи відеоспостереження та системи охорони периметру з монтажем