• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пакети програмного забезпечення для створення документів

Завершена

582 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 8 730.00 UAH
Номер: e99d593a43e145219c3a7a1d196eb6e1
Внутрішній номер закупівлі: 2579009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-11-002163-b   
Замовник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Контактна особа: Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 582 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 730.00 UAH
Період уточнення: 11.10.2018 16:54 - 18.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 11.10.2018 16:54 - 28.10.2018 10:00
Аукціон: 29.10.2018 13:09 - 29.10.2018 13:48
Період кваліфікації: 29.10.2018 13:48 - 02.11.2018 10:39
Період завантаження договору: 29.10.2018 13:48 - 18.11.2018 13:48

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети програмного забезпечення для створення документів
Код ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Кількість 60 одиниця
Період постачання до 01.12.2018
Місце постачання 03057, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Смоленська, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАНГРАМ УКРАЇНА"

Оскарження: 29.10.2018 13:48 - 13.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 527 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 210.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2018 10:39
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "САЙНТІС"
Початкова пропозиція 528 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
508 180.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
Початкова пропозиція 525 650.40 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
508 190.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс
Початкова пропозиція 536 940.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
515 070.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"
Початкова пропозиція 541 920.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 844fc73c27b145e3afebc217d109ebb8
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-11-002163-b-c1
Постачальник: ТОВ "ТАНГРАМ УКРАЇНА"
Номер договору: 68/2018
Сума договору: 501 210.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 14.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Танграм Microsoft Office.pdf
p7s
sign.p7s