• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

Акустична система портативна JBL Partybox 310

Акустична система портативна JBL Partybox 310. Місцезнаходження замовника: 10005, Україна, Житомирська обл., Житомир, вул. Чуднівська, 103 Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» , з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» , постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» . Відповідно до п.10 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» - Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

Завершена

21 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3e11baf2118d4241ab3d81cd66a8eeda
Внутрішній номер закупівлі: 25761877
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-01-007462-a   
Замовник: Державний університет "Житомирська політехніка "
Контактна особа: Власюк Олена Василівна 380412241948 elenavlassuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 000.00 UAH з ПДВ
Період прийому пропозицій: 01.07.2025 15:35 - 07.07.2025 00:00
Період кваліфікації: 07.07.2025 00:00 - 07.07.2025 10:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акустичні системи
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.07.2025
Місце постачання 10005, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОЙ.ЛІНК"
Початкова пропозиція 18 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2025 10:07
Відповіді на вимоги 11
Документи 3
Пропозиція
ФОП "СРИВКІН СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ"
Початкова пропозиція 19 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 2
Пропозиція
ФОП "ІВАНОВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ"
Початкова пропозиція 20 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 2
Пропозиція

Контракти

Номер: b59edc9c9d094d4ea1e7648a24a3b87a
Ідентифікатор договору: UA-2025-07-01-007462-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОЙ.ЛІНК"
Номер договору: 239
Сума договору: 18 300.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 15 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Акустична система портативна JBL Partybox 310 (JBLPARTYBOX310EU): 15 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 10.07.2025 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s