-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-007406-a
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
Номер:
bdece64847be403eaa499e2e1967decb
Внутрішній номер закупівлі:
25759636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-007406-a
Замовник:
Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564038
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Крістофоль +380671553891 oks.kristof@gmail.com http://kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 14:13 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 14:13 - 09.07.2025 10:00
Аукціон:
з 10.07.2025 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел твердопаливний)