• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Миючі і чистящі засоби

Завершена

10 492.98 UAH без ПДВ
Номер: 458eb5b87835403883ef8e39352c39b3
Внутрішній номер закупівлі: 25752024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-30-010321-a   
Замовник: Державна установа "Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Григор Олена +380993385099 ndipstender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 10 492.98 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чистюня засіб д/миття скла 5л
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 3 штука
Період постачання 25.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Орлівка, вул. Миру, 36А На карті
Калушанка засіб рідкий відбілюючий білизна 900гр кольорова
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 200 штука
Період постачання 25.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Орлівка, вул. Миру, 36А На карті
Oniks засіб чистячий порошковий 500г лимон
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 130 штука
Період постачання 25.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Орлівка, вул. Миру, 36А На карті
Oniks засіб чистячий порошкоподібний з ефектом соди 500г
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 70 штука
Період постачання 25.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Орлівка, вул. Миру, 36А На карті
Window plus З-б д/миття вікон 500мл з розп. на основі нашатирного спирту синій
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 10 штука
Період постачання 25.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Орлівка, вул. Миру, 36А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Кулішов Олександр Олегович
Ціна пропозиції 10 492.98 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2025 23:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3359e8a9ee6944efad969ab22b0d9ba9
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-30-010321-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Кулішов Олександр Олегович
Номер договору: 168сз-Р
Сума договору: 10 492.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 25.06.2025 23:07
Статус:
Підписаний
PDF
Миючі засоби - Рівне.PDF
p7s
sign.p7s