-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобіля ВАЗ 2107 vin XTA21070011469680 об'єм двигуна 1600 см3)
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-007813-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 3 до тендерної документації. Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію 100%. До розгляду не приймається пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
127 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 637.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 637.50 UAH
Номер:
622d33caad7942f59d4f8c6f412935dd
Внутрішній номер закупівлі:
25749585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-30-007813-a
Замовник:
КП Черкаська служба чистоти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328652
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тітова Юлія Сергіївна +380472643466 julia_chistota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2025 15:53 - 05.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2025 15:53 - 08.07.2025 00:00
Аукціон:
08.07.2025 11:24 - 08.07.2025 11:47
Період кваліфікації:
08.07.2025 11:47 - 11.07.2025 13:04
Період завантаження договору:
17.07.2025 00:00 - 27.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 500.00 ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобіля ВАЗ 2107 vin XTA21070011469680 об'єм двигуна 1600 см3)