-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування вогнегасників та пожежних кран-комплектів і рукавів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-003014-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів, обсягів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
262 643.06
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 626.43 UAH
мін. крок: 1% або 2 626.43 UAH
Номер:
f1cd0f68534e44e68c1663819ce76af4
Внутрішній номер закупівлі:
25744883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-30-003014-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радченко Ірина Миколаївна 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
262 643.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2025 11:43 - 05.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2025 11:43 - 08.07.2025 08:00
Аукціон:
09.07.2025 11:48 - 09.07.2025 12:29
Період кваліфікації:
09.07.2025 12:29 - 30.07.2025 11:34
Період завантаження договору:
05.08.2025 00:00 - 15.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 643.06 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування вогнегасників та пожежних кран-комплектів і рукавів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")