• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали

Завершена

190 476.00 UAH з ПДВ
Номер: 7d8765369cb244b0987dca505c2cf39a
Внутрішній номер закупівлі: 25743181
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-30-001294-a   
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Якимчук Марина Олегівна 380444652642 yakymchuk.m.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: З метою забезпечення безперебійної роботи виробничих структурних підрозділів філія «Приміська пасажирська компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця» має потребу у закупівлі книги обліку розрахункових операцій. Філією було проведено відкриті торги на закупівлю: Книга обліку розрахункових операцій - ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали у відповідності з вимогами Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі - Особливості). Номер оголошення проведених відкритих торгів з особливостями: UA-2025-06-13-006792-a. Очікувана вартість закупівлі 158 730,00 грн без ПДВ/190 476,00 грн з ПДВ. Через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей. Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. На укладання прямого договору по ціні, яка була оприлюднена в електронній системі PROZORRO, погодилось Приватне підприємство «ГалБланк» (ЄДРПОУ 31803964), що є виробником даної продукції. Загальна вартість договору становить 158 730,00 грн без ПДВ/190 476,00 грн з ПДВ. Враховуючи вищезазначене та керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, Філія має підстави для здійснення закупівлі: UA-2025-06-13-006792-a без застосування відкритих торгів шляхом укладання договору з Приватним підприємством «ГалБланк».
Очікувана вартість: 190 476.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Книга обліку розрахункових операцій № (додаток 1 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій), прошнурована, з засобом контролю, обкладинка-картон 160 г/м² – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Код ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Кількість 1950 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ГалБланк"
Ціна пропозиції 190 476.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2025 10:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ae6797e69ba24631ab4a7237c10c0921
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-30-001294-a-c1
Постачальник: Приватне підприємство "ГалБланк"
Номер договору: 629/2025-ППКЮ
Сума договору: 222 222.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 185 185.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.06.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 27.06.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
3. Обгрунтування підстави закупівлі.pdf
pdf
Договір 629_2025-ППКЮ 27.06.2025.pdf
pdf
1.Звіт про договір про закупівлю (1).pdf
pdf
Протокол УО.pdf
pdf
Звіт про результати.pdf
pdf
ДУ_№1 до Дог.№ 629_2025-ППКЮ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
1. Звіт про виконання договору.pdf
p7s
sign.p7s