• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільне мастило

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2025 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

305 270.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 526.35 UAH
Номер: a67551b0d57a4f3d8d3751ab990a14ff
Внутрішній номер закупівлі: 25739122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-27-009181-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Баліцький Віталій Антонович +380444816314 5sugz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 305 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.06.2025 15:58 - 02.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2025 15:58 - 05.07.2025 00:00
Аукціон: з 07.07.2025 15:06
Період кваліфікації: 05.07.2025 00:00 - 09.07.2025 11:36
Період завантаження договору: 15.07.2025 00:00 - 25.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴305 270.00 Автомобільне мастило