-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”
Тендер Prozorro UA-2018-11-01-002894-b
Завершена
1 665 483.26
UAH з ПДВ
Номер:
39da05b76fc54719b3a653ecebeb4324
Внутрішній номер закупівлі:
2573906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-01-002894-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Балагурчик +380473830089 drabiv.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ було двічі відмінено процедури закупівлі по предмету: код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”), тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях UA-2018-04-13-002268-a, UA-2018-10-03-003290-c. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від № 922-VIII від 25.12.2015 р. Закупівлю за предметом: код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”), прийнято рішення здійснити у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДЕКСПРО 12" . Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів щодо робіт з капітального ремонту. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені ціни та інші умови виконання робіт, а учасник підтвердив свою відповідність критеріям визначеним ст. 16 та 17 Закону. Підстав для відмови в укладенні договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДЕКСПРО 12" відсутні. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.2. Звіти згідно оголошень: UA-2018-04-13-002268-a, UA-2018-10-03-003290-c.
Очікувана вартість:
1 665 483.26 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Драбівський ЦПМСД”
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДЕКСПРО 12"
Оскарження: 01.11.2018 19:49 - 12.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340129
-
Контактна особа:
ШМІЛЯК ІВАН ІВАНОВИЧ +380638662726
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, Ленінський район ВУЛИЦЯ ДЗЕРЖИНСЬКОГО будинок 96-Б квартира 6
Оскарження: 01.11.2018 19:49 - 12.11.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 665 483.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2018 19:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
868a4479c3c9429ab858f328897c6fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-01-002894-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДЕКСПРО 12"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340129
-
Контактна особа:
ШМІЛЯК ІВАН ІВАНОВИЧ +380638662726
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, Ленінський район ВУЛИЦЯ ДЗЕРЖИНСЬКОГО будинок 96-Б квартира 6
Номер договору:
№ 4
Сума договору:
1 665 483.26 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
13.11.2018 10:00
Статус:
Підписаний