-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-006480-a
Завершена
46 675.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ddb9a49a3b549ba86bb4901e6a1462e
Внутрішній номер закупівлі:
25736452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-27-006480-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-30-006092-a
Очікувана вартість:
46 675.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотополімерна лампа LED C Woodpecker
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Воскотопка з електрошпателем ВШ-02
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Содоструйний наконечник АР-Н Woodpecker DTE
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТЕТЕРЕНКО ІГОР МИТРОФАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2424710839
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА будинок 61 А квартира 89
Ціна пропозиції
46 675.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2025 14:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c25a8c2b0e64184a8b99a233d49955a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-27-006480-a-b1
Постачальник:
ТЕТЕРЕНКО ІГОР МИТРОФАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2424710839
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА будинок 61 А квартира 89
Номер договору:
43
Сума договору:
46 675.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
27.06.2025 13:55
Статус:
Виконаний