-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-001867-a
Торги не відбулися
597 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 988.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 988.00 UAH
Номер:
f1f61f8c5dc547549bc8d4b90b1463a1
Внутрішній номер закупівлі:
25731905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-27-001867-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
597 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2025 10:23 - 02.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2025 10:23 - 05.07.2025 00:00
Аукціон:
з 07.07.2025 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴597 600.00 Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп