-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки автомобілів філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-001393-a
Торги не відбулися
10 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50.00 UAH
Номер:
4ada9855cf9c436497d925cf3050f7fb
Внутрішній номер закупівлі:
25731502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-27-001393-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.06.2025 10:04 - 04.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2025 10:04 - 07.07.2025 00:00
Аукціон:
з 07.07.2025 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 000.00 Послуги з оцінки автомобілів