• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Аксесуари до робочого одягу

Завершена

80.00 UAH без ПДВ
Номер: e26cc70cc89c4b40bcc74c0a8a6e8aa4
Внутрішній номер закупівлі: 25719858
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-26-002428-a   
Замовник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Контактна особа: Максим Зєва +380981126072 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 80.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукавиці Extragrab трикотажні з латексним покриттям
Код ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Кількість 2 пара
Період постачання до 23.07.2025
Місце постачання 11707, Україна, Житомирська область, місто Звягель, вул. Київська,47/37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 80.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2025 10:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d65e6996678c4a128194ee0010f87ff1
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-26-002428-a-a1
Постачальник: ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 95
Сума договору: 80.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 23.06.2025 10:29
Статус:
Підписаний
pdf
Папіш 80.pdf