-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (респіратори)
Тендер Prozorro UA-2018-10-24-002243-c
Торги не відбулися
395 360.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 976.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 976.80 UAH
Номер:
c3e3d9550111480583aba18c6cf335dd
Внутрішній номер закупівлі:
2571884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-24-002243-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973328
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Леонтовича, 9/1, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Михайлович Витяганець +380487222413 odesftiz2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
395 360.95 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 976.80 UAH
Період уточнення:
24.10.2018 16:10 - 03.11.2018 14:27
Період прийому пропозицій:
24.10.2018 16:10 - 13.11.2018 14:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (респіратори)
Кількість
4710 одиниця
Період постачання
26.11.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ООО "КОМПАНИЯ "БИКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34899754
-
Контактна особа:
ООО "КОМПАНИЯ "БИКО" 0676397999 t.klimova@biko.com.ua http://biko.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49081, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., МІСТО ДНІПРОПЕТРОВСЬК, АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ АРТІЛЬНА, БУДИНОК 10, ОФІС 12
Початкова пропозиція
367 380.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 380.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0