-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (зварювальні матеріали спеціальні)
Тендер Prozorro UA-2025-06-25-008815-a
Мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
518 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 592.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 592.48 UAH
Номер:
e1aa9810ec27407383b12b52981e7204
Внутрішній номер закупівлі:
25712517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-25-008815-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
518 496.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2025 14:52 - 04.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2025 14:52 - 07.07.2025 14:00
Аукціон:
з 08.07.2025 14:52
Період кваліфікації:
07.07.2025 14:00 - 16.07.2025 17:08
Період завантаження договору:
22.07.2025 00:00 - 01.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴518 496.00 Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (зварювальні матеріали спеціальні)