• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп"ютерна техніка

Завершена

69 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 500.00 UAH
Номер: 0bfdb4ad56d240f88adeded904447226
Внутрішній номер закупівлі: 2570387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-01-000163-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 69 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 01.10.2018 11:11 - 06.10.2018 23:55
Період прийому пропозицій: 01.10.2018 11:11 - 16.10.2018 23:55
Аукціон: 17.10.2018 12:42 - 17.10.2018 13:03
Період кваліфікації: 17.10.2018 13:03 - 26.10.2018 09:08
Період завантаження договору: 17.10.2018 13:03 - 06.11.2018 13:03

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп"ютерна техніка
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 59400, Україна, Чернівецька область, Заставна, Незалежності 88 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Борцов Віктор Миколайович

Оскарження: 17.10.2018 13:03 - 05.11.2018 23:00
Початкова пропозиція 59 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2018 09:08
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "КОМЕЛ"
Початкова пропозиція 68 189.40 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 189.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: 649325c20cd4406da0e5fa14a39cbc52
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-01-000163-b-c1
Постачальник: ФОП Борцов Віктор Миколайович
Номер договору: 231
Сума договору: 59 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 12.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s