-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тепломережі (теплообмінника). ДК 021:2015 - 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення.
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-012019-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
03e4afd4c573411cb7d6d7e67d61d372
Внутрішній номер закупівлі:
25701288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-24-012019-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповал Олександр Анатолійович 38 048 727 36 65 tender@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2025 16:15 - 30.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2025 16:15 - 03.07.2025 16:00
Аукціон:
з 04.07.2025 11:34
Період кваліфікації:
03.07.2025 16:00 - 10.07.2025 11:21
Період завантаження договору:
16.07.2025 00:00 - 26.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги з поточного ремонту тепломережі (теплообмінника).