-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна гранула з деревини (пелети)
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-009361-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
332 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 661.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 661.25 UAH
Номер:
18e25c10dcb6485eb8afe3209d9233f8
Внутрішній номер закупівлі:
25698595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-24-009361-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЕВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Хоронжак +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2025 08:48 - 30.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2025 08:48 - 03.07.2025 00:00
Аукціон:
з 03.07.2025 13:13
Період кваліфікації:
03.07.2025 00:00 - 08.07.2025 16:07
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 250.00 Паливна гранула з деревини (пелети)