-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля канцелярського приладдя за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-006350-a
Торги не відбулися
8 400.37
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 42.00 UAH
Номер:
54187e32e8174e4fa5d358a733b94989
Внутрішній номер закупівлі:
25695543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-24-006350-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380442413147 l.fihol@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 400.37 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2025 12:44 - 29.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2025 12:44 - 02.07.2025 00:00
Аукціон:
з 02.07.2025 14:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 400.37 Закупівля канцелярського приладдя