-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон М400
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-005332-a
Завершена
135 782.40
UAH з ПДВ
Номер:
9d85e3bf5c5a4ae29e5bcb2f790928af
Внутрішній номер закупівлі:
25694546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-24-005332-a
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Чечелюк +380964089710 sveta27dasa@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-06-006244-a
Очікувана вартість:
135 782.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бетон М400
Кількість
32 метр кубічний
Період постачання
до 01.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКЛОБУДРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44238765
-
Адреса:
35609, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н село Рачин вул.Міська будинок 48
Ціна пропозиції
135 782.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2025 11:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3ff5a13f1844c6e8fa624907fde25d3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-24-005332-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКЛОБУДРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44238765
-
Адреса:
35609, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н село Рачин вул.Міська будинок 48
Номер договору:
1
Сума договору:
135 782.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
113 152.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
24.06.2025 11:55
Статус:
Виконаний