• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Аксесуари до робочого одягу

Завершена

40.00 UAH без ПДВ
Номер: 5f0d9c2490da4a3b8fb3fd9818eba8f9
Внутрішній номер закупівлі: 25688381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-23-012944-a   
Замовник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Контактна особа: Максим Зєва +380981126072 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 40.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аксесуари до робочого одягу
Код ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Кількість 1 пара
Період постачання до 20.07.2025
Місце постачання 11707, Україна, Житомирська область, місто Звягель, вул. Київська,47/37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 40.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2025 17:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e6e548d7af244f74b289b9655fd782dd
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-23-012944-a-c1
Постачальник: ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 92
Сума договору: 40.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Аксесуари до робочого одягу: 40.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 20.06.2025 17:38
Статус:
Підписаний
pdf
Папіш 40,00.pdf