-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Aсer 27
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-005879-a
Завершена
7 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3e0ab42b33b84999906addd3f66370d9
Внутрішній номер закупівлі:
25681273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-005879-a
Замовник:
Обласний Будинок художньої творчості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549842
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФАЛЕЄВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Миценко +380512371136 obxt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор Aсer 27
Кількість
1 штука
Період постачання
23.06.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕГТЯР ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936201477
-
Контактна особа:
0512000000
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ АДМІРАЛА МАКАРОВА будинок 2 квартира 32
Ціна пропозиції
7 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2025 12:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4da9612aeb6c4e239c0694e762f8c7a8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-23-005879-a-b1
Постачальник:
ДЕГТЯР ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936201477
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ АДМІРАЛА МАКАРОВА будинок 2 квартира 32
Номер договору:
015/22
Сума договору:
7 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.06.2025 12:51
Статус:
Підписаний