• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-92 наливом

Завершена

874 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 93ac42dc80a94f93a8ef106774e160e5
Внутрішній номер закупівлі: 2567409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-31-001456-c   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: у звязку з виробничою необхідністю закупівлі бензину, оскільки двічі відмінено відкриті торги через недостатню кількість учасників
Очікувана вартість: 874 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 наливом
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 30000 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, Студентська, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ОККО КОНТРАКТ"

Оскарження: 31.10.2018 15:56 - 11.11.2018 00:00
Ціна пропозиції 874 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2018 16:02
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ee21fce273e743e184d55ef4201e0bce
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-31-001456-c-b1
Постачальник: Приватне підприємство "ОККО КОНТРАКТ"
Номер договору: 185
Сума договору: 874 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 12.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ОККО КОНТРАКТ бензин А-92 налив.pdf
p7s
sign.p7s