-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки, відра, кухонне приладдя,товари для господарства і для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-011692-a
Завершена
10 005.05
UAH з ПДВ
Номер:
6190288847544127a8f104b59c42e394
Внутрішній номер закупівлі:
25673153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-20-011692-a
Замовник:
КЗ "Ветеранський Простір" Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45597806
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький Хмельницька область, вулиця Кам'янецька, будинок 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захарчук Надія Костянтинівна +380984355134 zaharchuknadegda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Допорогова закупівля господарчих товарів
Очікувана вартість:
10 005.05 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щітки, відра, кухонне приладдя,товари для господарства і для закладів громадського харчування
Кількість
188 штука
Період постачання
18.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
29001, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам'янецька, будинок 76
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХІД ЛІДЕРОПТТОРГ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44308533
-
Контактна особа:
Крулік Артур Сергійович 380688310727 ZahidLiderOptTorg@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Панаса Мирного, буд.1/2, квартира 18
Ціна пропозиції
10 005.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.06.2025 16:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4533cf0288304be092cef4744ffa8ec5
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-20-011692-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЗАХІД ЛІДЕРОПТТОРГ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44308533
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Панаса Мирного, буд.1/2, квартира 18
Номер договору:
18/06-25
Сума договору:
10 005.05 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 337.54 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Щітки, відра, кухонне приладдя,товари для господарства і для закладів громадського харчування: 51.21000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
18.06.2025 00:00
Статус:
Підписаний