• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

спецвзуття

спецвзуття

Завершена

192 289.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 922.90 UAH
Номер: a7fdef6ea7794c0da920c5431bd6d3ef
Внутрішній номер закупівлі: 2567061
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-18-000714-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Чорноштан Ольга Вікторівна +380667953665 CHORNOSHTAN@UZ.GOV.UA http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 192 289.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 922.90 UAH
Період уточнення: 18.09.2018 17:33 - 23.09.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2018 17:33 - 03.10.2018 19:00
Аукціон: 04.10.2018 13:02 - 04.10.2018 13:23
Період кваліфікації: 04.10.2018 13:23 - 23.10.2018 15:42
Період завантаження договору: 19.10.2018 11:55 - 08.11.2018 11:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спецвзуття
Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Кількість 650 пара
Період постачання до 26.11.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШПАКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ"

Оскарження: 18.10.2018 11:02 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція 191 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 583.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 11:55
Документи 20
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС"

Оскарження: 19.10.2018 11:55 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція 192 270.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 15:42
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: 859f10db7845485cb9a7c3f11aaa6e45
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-18-000714-a-b2
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС"
Номер договору: ЦДЗІ-18/37
Сума договору: 190 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 12.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
jpg
ВАЛТЕКС - 0004.jpg
jpg
ВАЛТЕКС - 0006.jpg
jpg
ВАЛТЕКС - 0005.jpg
jpg
ВАЛТЕКС - 0002.jpg
jpg
ВАЛТЕКС - 0001.jpg
jpg
ВАЛТЕКС - 0003.jpg
p7s
sign.p7s