-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль таблетована
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-006575-a
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
Номер:
34a218404da346a18db03b950d9d2c12
Внутрішній номер закупівлі:
25668027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-20-006575-a
Замовник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, м. Рівне
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дідух +380504300327 rivneoblvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2025 13:10 - 25.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2025 13:10 - 28.06.2025 08:00
Аукціон:
30.06.2025 13:44 - 30.06.2025 14:13
Період кваліфікації:
30.06.2025 14:13 - 02.07.2025 10:19
Період завантаження договору:
08.07.2025 00:00 - 18.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴770 000.00 Сіль таблетована