-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з періодичної повірки засобів вимірювальної техніки для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-006074-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів, обсягів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
355 671.37
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 556.72 UAH
мін. крок: 1% або 3 556.72 UAH
Номер:
03cd5f974c3140cf80e84e7bce0ff609
Внутрішній номер закупівлі:
25653443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-006074-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радченко Ірина Миколаївна 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
355 671.37 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 12:39 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 12:39 - 27.06.2025 08:00
Аукціон:
з 30.06.2025 15:01
Період кваліфікації:
27.06.2025 08:00 - 30.06.2025 12:59
Період завантаження договору:
06.07.2025 00:00 - 16.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴355 671.37 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з періодичної повірки засобів вимірювальної техніки для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")