-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для бензоінструменту
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-003671-a
Завершена
1 152 471.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 762.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 762.36 UAH
Номер:
2514e22e06ab48c090e41b5f7970683e
Внутрішній номер закупівлі:
25651027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-003671-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380512539369 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 152 471.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 11:09 - 27.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 11:09 - 30.06.2025 08:00
Аукціон:
з 01.07.2025 11:00
Період кваліфікації:
30.06.2025 08:00 - 04.07.2025 15:36
Період завантаження договору:
10.07.2025 00:00 - 20.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 152 471.00 Запчастини для бензоінструменту