-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина, комп'ютери)
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-001504-c
Торги не відбулися
407 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 035.00 UAH
Номер:
19056a47ae484e5a8f6e31ef84b78f6e
Внутрішній номер закупівлі:
2563947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-001504-c
Замовник:
Державне підприємство "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32114325
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 15, кім. 406
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даньчак Наталія +380672383355 aair2018@gmail.com https://www.agro-id.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
407 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 035.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2018 14:14 - 02.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2018 14:14 - 12.11.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина, комп'ютери)
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37210479
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР" 067-218-20-06 ts@allta.com.ua http://www.allta.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03037, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 56/21, офіс 8.4
Початкова пропозиція
369 408.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 408.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0