-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))
Тендер Prozorro UA-2025-06-18-002209-a
Торги відмінено
10 612 857.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 53 064.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 53 064.29 UAH
Номер:
4883f358b1aa4c64a8eb70b19cd6f19e
Внутрішній номер закупівлі:
25635537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-18-002209-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курченко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 612 857.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2025 10:23 - 23.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2025 10:23 - 26.06.2025 00:00
Аукціон:
з 26.06.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
47e0ca12c1b447e99818e4ff27c644cf
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі було встановлено такі порушення: невірно визначено очікувану вартість предмету закупівлі.
Зазначене порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
18.06.2025 14:38 - 29.06.2025 00:00
Дата опублікування:
18.06.2025 14:38
Дата виконання:
29.06.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 612 857.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))